Haberler

______________________________

WEB SAYFAMIZ HİZMETİNİZDE !...


İthalat, İhracat, Gümrükleme ve buna bağlı mevzuatlardaki değişiklikleri, yenilikleri tekip edebileceksiniz.

Günlük döviz kurlarını ulaşabilcek, Gümrük işlerimleri ile ilgili belgeleri istediğinizde indirebilceksiniz.
________________________________

ÖNERİ VE DİLEKLERİMİZ

Toplumun kurallarıyla bütünlük içinde yaşayan bir bireyin“doktoru ve avukatı” kendisine ne kadar yakın ve şeffaf olmalıysa, ekonominin faktörlerinden biri olan ticaret firmasının da “Mali Müşaviri ve Gümrük Müşaviri” de o derece bilgili, deneyimli, iş bitirici ve güvenilir olmalıdır.

Üretim konusu ürün bir eşya ise, üretimden satışa kadar, hatta satış sonrası izlenecek politika bellidir. Rekabetçi bir ortamda, serbest piyasa ekonomisinin gereği görsel bir kıyaslama mümkündür. Diğer ürünlerin kalitesi, madde yapısı, işçiliği, maliyeti, kar marjları vs. kıyaslanabilir. 

Hizmet sektöründe ise ortada somut bir ürün olmadığı için, hizmetin kalitesi ancak denenerek kıyaslanabilir. 

Biz Gümrükleme firmalarının yaptıkları iş, verdikleri hizmet sizlere, deneme yanılma metoduyla kalite tespiti yaptıracak kadar basit ve rizikosuz olmadığı için, o firmanın özgeçmişi, deneyimleri ve kurum kimliği tercihlerinize yol gösterecek unsurlardan biri olmalıdır. 

Mesleki ve Ticari sırlarınıza gereğince katılımcı, geleceğinize yönelik kazançlarınıza katkısı olabilecek ve hatta yasalar karşısındaki yükümlülüklerinize kadar sizinle bir takım ortak değerlerde birleşerek hizmet verecek gücün hata yapmayacak derecede kaliteli, sorumlu ve deneyimli, bürokrasinin çarklarından sizi çekip çıkartabilecek, işinizi kolaylaştıracak bir güc olmasını tercih etmelisiniz.

Önünüzde sizi bekleyen iş, asla arkanızdaki güç kadar büyük olamaz.

Bizi tercih ederek işbirliği yapan ve güçlerine güç katan ekonomimizin ve ülkemizin değerli firmaları gibi sizlere de yardımcı olmaktan kıvanç duyacağız. 

Bu güce güvenebilirsiniz.


about

iletişim bilgileri

Adres:
KUYUMCUKENT
1.Plaza Kat.7 No.2
Yenibosna
İSTANBUL - TÜRKİYE

Telefonlar :
+90 212 603 1771

Fax :
+90 212 603 1694

E-posta :
info@gksgumrukleme.com